تاريخ : | | نویسنده : مدیر

سلام ...

دست کوچولو صدایم کنید.

چی شد عنوان دست کوچولو رو انتخاب کردم؟

اول از همه بگم که نمی خواستم اسم دست کوچولو رو برای وبلاگم انتخاب کنم اسم دیگه ای مد نظرم بود .. چون اون اسم مالک داشت این اسمو انتخاب کردم.

دستهای من کوچک است .. آری کوچک نه در برابر دستانی که می توانند توانمند باشند و کارهای این دنیا را انجام دهند، بلکه در برابر دستان یک بزرگ که کسی نیست جز پروردگارم .... وقتی که غم داشتم یه دست مهربون و بزرگ منو نوازش می کرد و اونو من حس کردم به وضوح به راحتی و به روشنی .. شاید برای یه سری هاتون مسخره باشه ..  ولی این پررنگ ترین دلیلم برای انتخاب این نام بود. ...

راستی دستهای کوچولوی بچه ها رو هم خیلی دوست دارم .. دوست دارم ساعت ها دستشون رو بگیرم و بوس کنم.

 

دوست دارید بیشتر در مورد نویسنده دست کوچولو بدونید؟

من دختری هستم اهل ایران ... زاده تهران  شهر شلوغی ها .. عاشق طبیعت و سفر . ا

متولد دهه شصت ... دقیقش ٦٢ ، در فصل برگ ریزان پائیز  ، ماه آغاز مدارس ، ماه مهر. 

در حال حاضر درس می خونم .. . میشه گفت دیر شروع کردم ولی دوست دارم ادامه دار باشه... البته یه کم با کار سخته چون من شاغل هم هستم.

به هر چیزی که خواستم رسیدم و خیلی چیزها هست که می خوام بهشون برسم و می رسم. البته معمولاً‌ طبق توانم خواستم و زیاده خواهی هم نکردم.

فکر کنم در این حد کافی باشه. چشمک

اینم یه عکس که اصلاً‌ پیدا نیستم. زبان

http://s1.picofile.com/dastkucholoo/Pictures/daraabad/Photo041.jpg

تصمیم گرفتم که عاااالی زندگی کنم .. و اونی که دوست دارم باشم.


یه سری قانون دارم اینجا .... می خواهید بدونید چیه؟

  1. از کسی نمی خوام لینکم کنه ، چون اصلاً‌برام مهم نیست. پس اگه لینکم کردید ازم نخواهید که لینکتون کنم. دوستان  با دوام رو لینک می کنم و هر کسی که از وبلاگش خوشم بیاد. لبخند
  2. حتماً‌هر کسی که به وبلاگ من میاد  ،‌منم به خونه اش می رم. فقط یکبار بهم بگه که می خونه منو چون بالاخره باید یه جوری متوجه بشم دیگه. چشمک
  3. دوست دارم کامنت ها رو جواب بدم. حتی اگه حرفی نداشته باشم،‌ برای تشکر از حضورشون گل یا لبخند تقدیم کنم.
  4. هر عکسی که می گذارم معمولاً خودم گرفتم
  5. من عقاید خودم رو بازگو می کنم ، اصلاً‌ اصراری ندارم به شما تحمیلش کنم .. شما هم می تونید اگه مخالف من بودید بگید ،‌فقط اصرار نداشته باشید قبولش کنم.
  6. اصولاً‌از رمزی نوشتن خوشم نمیاد .. یه جوری و در حدی می نویسم که نیازی به رمز گذاشتن نداشته باشه. چون حالم گرفته میشه وقتی که  می رم وبلاگ مورد علاقه ام رو بخونم، با رمز روبرو بشم.
  7. دیگه اینکه:

خوشحالم که اینجا هستیدلبخند  • بن تن
  • زمستانه