تاريخ : یکشنبه ۱۳۸٩/۱۱/۱٧ | ٤:۳٢ ‎ب.ظ | نویسنده : دست کوچولو

بعد از سفرم درگیر امتحان های دانشگاه شدم. تا سه شنبه ١٢ بهمن امتحان داشتم. یکی از امتحان ها را با یکی از دوستانم یک روز دیرتر رفتیم و امتحان گرفته شده بود. حالا چون ترم آخر بودم معرفی به استاد گرفتم که دوباره امتحان بگیره تا امروز هم خبری نیست.

Rainbow Butterflies

مادرم برای ٢٨ صفر نذر شله زرد داشت و هر سال هم من براش می گذارم. مژه فقط این نذرش از ١ کیلو شروع شد بعد هر سال یک کیلو بهش اضافه کرد. به مادرم گفتم مامان جان شما نذر کردی که هر سال یک کیلو اضافه کنی؟ میگه نه ولی خوبه هر سال اضافه اش کنیم. تعجب سال ششم ۶ کیلو درست کرد اگه بدونید هر چی بیرون می دادیم تموم نمی شد. تازه از این ظرف های بزرگ هم گرفته بودیم ولی خیلی زیاد بود. با کلی توضیح امسال کمش کرد .. بابا می گه خوب بیشتر می گذاشتی مردم سیر بشن. ابرو (١ - ٢ )

Rainbow Butterflies

رژیمم هم به خوبی داره می گذره .. وزنم کاملاً‌ نرمال شده .. منتها می خوام یه چند کیلو دیگه کم بشه بعد برای تثبیتش تلاش کنم.

Rainbow Butterflies

چند روز پیش که هوا بارانی بود توی تاکسی چند تا عکس گرفتم.( ١- ٢ - ٣ )

Rainbow Butterflies

یکی از دوستان پرسیده بود عکس هات رو با چی می گیری .. بگم خدمتشون که با گوشی ام .. همه ی عکس هامو که دیدید تا حالا با گوشی ام گرفته ام. راستش عکاسی رو خیلی دوست دارم. اگه یه دوربین خوب داشتم عاشق گرفتن عکس های حرفه ای و یادگیری این هنر بودم.خیال باطل

Rainbow Butterflies

چند روز پیش یک ایمیل دریافت کردم شکل گیری جنین از ابتدا تا تولد ... فیلمش را می توانید با رمز ١٠٠ از اینجا دانلود کنید. پیشنهاد می کنم  حتماً ببینیدش.

Rainbow Butterflies

پ ن : کلی وبلاگ نخونده دارم ... میام به خونه هاتون.خجالت بذارید به حساب مشغله های زیاد این روزهام  • بن تن
  • زمستانه