تاريخ : شنبه ۱۳۸٩/۱٢/٧ | ۱۱:۳٠ ‎ق.ظ | نویسنده : دست کوچولو

شما هم عین خیلی ها حساس هستید روی این قضیه که در غذاتان مو پیدا کنید؟ فکر نکنم کسی خوشش بیاد ولی من خیلی حساس نیستم نهایتش اینه که دیگه اون غذا رو تا ته نمی خورم. ولی اگه جایی باشیم صداشو هم در نمی آورم اتفاقه دیگه ...

حالا برعکس بابای من .. از اینکه مو داخل دهانش در بیاید متنفره ... شاید باورش سخت باشه .. اگر در یک جمع ٢٠ نفری در غذای کسی مو دربیاید اون شخص پدر بنده است.

می دونید چرا؟

آخه .. چیزی که ازش متنفر هستید و این موضوع رو ابراز می کنید به سمت شما جذب میشه. این یک قانونه.

حالا این یه گزینه کوچک بود. دقت کنید ببینید چه چیزهایی بوده که شما ازش متنفر بودید و اکثر اوقات براتون اتفاق افتاده.

از هر چیزی که بدتان بیایید به سرتان می آید ؛ زیرا به آن انرژی داده اید و به خود جذب کرده اید.

در مورد فقر و ثروت هم همین است. اگر روی فقر تمرکز کنید آن را به سوی خود جذب کرده اید و  اگر به ثروت فکر کنید نیز آن را به خود جذب کرده اید.

اونهایی که مدام نگران این هستند که عزیزانشون رو از دست بدهند نه از زندگی لذت می برند هم اینکه جذب می کنید این اتفاق بد رو به سمت خودتون .. بهتر نیست به جای اینکه از الان برای اتفاقی که ممکنه اتفاق بیافته بیاندیشم به اینکه چطور لحظات خوبی را با یکدیگر بگذرانیم فکر کنیم؟

این ها همه ناخواسته است ...؟

چرا نباید تلاش کنیم خوشبختی به زندگی امان راه پیدا کند؟وقتی که احساس عشق کنیم می توانید خوشبختی را به زندگی امان راه بدهیم. می توانیم دارای زندگی جادویی بشویم.

میل خودتونه .. انتخاب با شما ...

cute flowers

پ ن : در مورد خرید لب تاپ، کلی اطلاعات خوب پیدا کردم .. حالا باید بگم هر کسی در مورد لب تاپ نیازمند کمک است می توانم راهنمایی اش کنم. مدل ام هم انتخاب کردم با توجه به پولی که می خوام هزینه کنم. تا آخر هفته می خرمش.  • بن تن
  • زمستانه