تاريخ : سه‌شنبه ۱۳۸٩/۱٢/٢٤ | ۱:۳٥ ‎ب.ظ | نویسنده : دست کوچولو

شبکه اینترنت ژاپن پس از وقوع سونامی عظیم در سواحل این کشور نه تنها از کار نیفتاد ، بلکه به مرکز بحرانی کلیدی برای اطلاع رسانی و کمک رسانی  و پشتیبانی از بازمانده ها و مجروحان حادثه تبدیل شد. از سویی دیگر با در اختیار داشتن ابزارهایی مانند PersonFinder گوگل که به هزاران نفر در یافتن موقعیت عزیزانشان کمک کرد و توصیه هایی را برای کمک به حفظ بازمانده ها در اختیار کاربرانش قرار داد، و به مرکز مجازی بحران تبدیل شد. (منبع روزنامه دنیای اقتصاد)

اینو می خونم و وقتی که ایمیلم رو چک می کنم اینو می بینم.

توی تصاویری که اتفاقی می دیدم خونه ای رو دیدیم که روی آب شناور بود. بعد گفتم چه باحال ، مامانم گفت کجاش باحاله بیچاره ها بدبخت شدن می گی باحال. گفتم مامان با اون سونامی و زلزله شاید هر کشور دیگه ای با معماری ای که داره، کل خونه ریخته بود زمین ..ببین خونه روی آب مونده ، این یعنی باحال.یعنی آفرین.

butterfly

پ ن : از اینترنت مبین نت بهره می برم. حوصله ندارم خونه که می رم بشینم پای نت. یکی دوبار رفتم فیس بوک. حالا شاید عید بدردم بخوره. اینقدر خسته می رم خونه که واقعاً در حق خودم جفا می کنم اگه بازم بشینم پشت لب تاپ.  مثلاً دیروز اینقدر سرم شلوغ بود که بیشتر وقتم رو نشسته بودم. اگه نیستم هم دلیلش همینه.

پ ن 2: دیروز وبلاگم یکسالش شد. خودم که نویسنده اش بودم یادم رفت بهش تبریک بگمزبان این که خوبه ، یکی از بهترین دوستام که همیشه تولدش رو به خاطر داشتم، اینبار یادم رفت ، بعد اینکه فهمید زنده ام گفت می بینم که تولدم کلاً یادت رفته ..  و من فقط شرمنده شدم تا بعداً جبران کنم. آیا میشه بعضی چیزها رو جبران کرد؟ اینو شاید بشه از دلش درآورد . این عکس رو ببینید.  • بن تن
  • زمستانه