تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٠/۱/۱٥ | ٤:٢٥ ‎ب.ظ | نویسنده : دست کوچولو

تعطیلات خوش گذشته؟ ....

گاهی اوقات باید به دیگران نیز اجازه داد که به مسافرت بروند. این دقیقاً جملاتی بود که به دوستم گفتم وقتی که ناراحت بود از این قضیه که می گفت هر سال عید خونه اشان پر از مهمان است و هر سال خانه می مانند و پذیرایی مهمان ها.

ما هم مهمان داری کردیم. ولی اگر قرار بود هر سال عید اینگونه باشد و هیچ استفاده ای از تعطیلات نبریم واقعیتش این است که تمایلی به آمدن تعطیلات نوروز دیگر نداشتم. اگه شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که هر سال می روید و خانه ی یک بنده خدایی خراب می شوید. یکسال هم میزبان بودن را تجربه کنید. جای دوری نمی رود.

برای سیزده بدر ٧ خانواده بودیم. عین پارسال میزبان. حوالی جاده قم -  حدودا ٣٠ نفر. خواستیم بریم جای پارسالی ولی کلاً خبری از هیچ گلی نبود زمین خشک خشک بود. رفتیم جلوتر و اینجا رو پیدا کردیم.(عکس 1 - عکس 2 - عکس 3- عکس 4 - عکس 5 ). مردهایمان تا رسیدند که شروع به چادر زدن کردند و ایجاد سایه بان. بعدش هم سوزاندن چوب (بابا از چند ماه قبل هر چی چوب دیده بود جمع کرده بود .. مامان هم که اینها چیه میاری و بابا می گفت برای سیزده بدره) ، بعدش هم درست کردن کباب .. خلاصه خیلی کار کردند.

برای چهاردهم مرخصی گرفته بودم و حسابی استراحت کردم.

------

پ ن : پست بعد قضیه سینما چهاربعدی را تعریف می کنم.  • بن تن
  • زمستانه