تاريخ : سه‌شنبه ۱۳۸٩/۱/٢٤ | ٥:٠٥ ‎ب.ظ | نویسنده : دست کوچولو

نمی دونم فقط برای من این قضیه اتفاق می افته یا برای شما هم اینگونه است. چند وقتی هست که مخاطبم مشخصه ولی یکی دیگه جوابمو میده. مثلاً‌ رفته بودم دانشگاه داشتم با دوستم صحبت می کردم قشنگ فیس تو فیس  ولی اونی که پشتم بود جواب می داد ( من همیشه آروم صحبت می کنم و معمولاً بهم می گن چرا صدات در نمیاد- چطور اون از پشت می شنید!!!!!!)

یا اینکه سوار تاکسی بودیم به دوستم گفتم فلان خیابان گذشت؟!! آقاهه گفت نه ٢ تا خیابان دیگه مانده.......!!!

درگوشی حرف زدن در جمع زشته.... گوش کردن به حرف دیگران چی ؟ حالا یواشکی گوش کنی و اظهار نظر نکنی چی میشه؟ هان شما بگو..

cute funny flowers

امروز هم به مناسبت هفته سلامت مانور زلزله داشتیم. این آتش نشانه اومد و گفت که وقتی که صدای آژیر شنیدید برید زیر میز یا کنج دیواریا ... در صورتی که من چند وقت پیش مقاله ای خوندم که نوشته شده بود خطرناکترین جاها زیر وسایل رفتنه و باعث میشه که له بشی ....

فکر کنید مانور زلزله داشته باشید ، اونوقت بهتون بگن که اجباراً باید اجرا کنید ، تازش هم ازتون می خواهیم فیلم بگیریم. به زور می خوان مشهورت کنند.

لطفاً لبخند بزنید.نیشخند بله دقیقاً‌همین طوری ... دندانهایتان را نمایان کنید. دوست عزیز شما هم بخند. بابا دنیا ارزش این حرفها رو نداره . بخند .... ببینم .. گاوچران اوکی حالا شد.

  عکست حالا دست منهاز خود راضی خوب شد که لبخند زدی ، من با قیافه ی اخمو نمی خواستم

بدتر از همه اینکه از ساعت ٩ تا ١٢ هر طبقه این صدای آژیر رو پخش می کردند و در تمام طبقات این صدا به گوش می رسید و چه آرامشی بیشتر از این!!!! .. کجا می خواهی بدست بیاوری ...!!!!!!؟؟؟

برای زلزله هم مگه آژیر پخش میشه؟!! مگه بمبارانه !!!  • بن تن
  • زمستانه