تاريخ : دوشنبه ۱۳۸٩/۳/۱٧ | ۱:٢۱ ‎ب.ظ | نویسنده : دست کوچولو

این غذا درست کردن هفته ای ، برای ما کلی حسن داشت ... اینکه تنوع غذایی امان زیاد شد .. دوم اینکه غذای محلی همدیگه رو تست می کنیم .. چند تا غذا رو هم که مامان درست نمی کرد و من هم تجربه نکرده بودم .. بچه ها درست کردند و اولین بار تجربه شد... کلی سوژه بوجود اومد .. خودمون هم به خودمون خندیدیم ...

مزه های جدید در غذاهایی که قبلاً خورده بودیم رو تجربه کردیم.

به این نتیجه رسیدیم که ما 5 نفر اندازه 3 نفر هم غذا نمی خوریم ....

به این فکر کردیم که چقدر خوبه که قبول کردیم که هر روز یکی غذا درست کنه با وجود تمام مشغله هایی که هر کدوم داشتیم و چقدر این حس همکاری شیرین بود.

color smileys :D

پ ن 1: دیروز با یه دوست در مورد گرما حرف می زدیم .. انگار گرما شنید و اومد نشست بر جان ما .. دلتون نخواد گرما زده شدم.... پیش خودم گفتم اگه در استان های گرمتر بودم چه باید می کردم.

پ ن 2: پیشنهاد می کنم بستنی یخی فالوده ای میهن رو بخرید و امتحان کنید .. خیلی خوشمزه است. در این فصل بیشتر می چسبه...

پ ن 3: بعضی از وبلاگ ها تا اطلاع ثانوی تعطیل کردند!!!

پ ن 4: دیروز در شرایطی قرار گرفتم که انگار باید یه آرزو می کردم .... آرزومو دوست داشتم ... شما اگه در این شرایط قرار بگیرید چی آرزو می کنید ... فکر کردید بهش؟ دوست داشتید بگید چی آرزو می کردید؟

پ ن 5: دقت کردید هم تعداد پ ن ها 5 تا بود هم آدمک های قبل پ ن ها ... راستی ما در هفته پنج شنبه ها تعطیلیم. در هفته هم یکی غذا درست میکنه . میگم چه خوب میشد آدم کلاً در هفته یکبار غذا درست می کردااااااا  • بن تن
  • زمستانه