تاريخ : سه‌شنبه ۱۳۸٩/٤/۱ | ٩:۱٤ ‎ق.ظ | نویسنده : دست کوچولو

به دور و برش یه نگاهی انداخت ... همه چیز و خاکستری و سیاه تصور کرد .. وای سخته .. چشمم دوست نداره .. این زیبایی ها که آفریده شده برای دیدن است .. برای لذت بردن ... مگه میشه درخت سبز نباشه و آبی باشه ؟!!! مگه میشه به آسمون گفت که آبی نباش؟!!! ... مگه می تونی به ابرها بگی سفید نباشند؟!!!  مگه می تونی بگی خورشید روشن نشو .. تار بمون و تیره بمون ؟!! خدا جون این همه رنگو برای لذت من و او آفریدی مگه غیر اینه !!!!!!!!!!!؟

یه روزی به زور چادر از سر مردم می کشیدند ... امروز به زور سرشون می کنند ... زوووووووووور ... یعنی این نشان از قدرت داره ؟ یعنی این می خواد بگه منم می تونم .. هه هه تو کی هستی که نظر بدی؟! .. برو بشین وقتی که من می گم اینطور باش .. لابد به نفعت هستش .. لابد به صلاحت هستش .. لابد .. لابد .. لابد .. تو اگه عقل داشتی که .... تو چی می دونی درست چیه .. غلط چیه افسوس

ببین دوست گلم ... نیازی نیست که خودت بگردی و راه درست و غلط و پیدا کنی .. چشم من و شما که این راه و نمی بینه ، متوجه نمیشه !!.. شما بشین در مسیر درست برایت فرش زرین پهن نموده اند ، فقط قدم گذار و از بوی خوش آن بهره بگیر.

 

purple flowers

....

پ ن : داشتم شوکه می شدم دیروز وقتی این عکسو که اومده بود به ایمیلم دیدم...(ببینید) باورش سخته .. من عاشق رنگهای شادم .. نمی تونم دنیا رو خاکستری ببینم ... دلم می گیره همه تیره پوش بشن ،، آخه عینک بالای سر چه بی حجابی در بر داره !!!.... رنگ مو !!!!تعجب من هنوز باورم نمیشه .. یعنی با این کارها همه چیز درست میشه؟!! تا کی تعداد زده شده ها رو باید افزایش بدهند ... آخ

پ ن 1 : این پول ها که گرفته می شه کجا صرف میشه؟!!! متفکر

پ ن 2: حجابم رو رعایت می کنم ... دوستش دارم .. حتی اگه هوا گرم هم باشه ... برام با ارزشه چون خودم انتخاب کردم با وجود اینکه کلی هم حرف خوردم و همین الانش هم گاهی در حال شنیدن هستم ... انتخاب خودم بوده .... زور نبوده ... با این وجود مخالفم .. با حجاب زوری مخالم ... حق انتخاب اونوقت چه هنگام معنی پیدا می کنه؟!!!

پ ن 3: به زور هم که شده می برمت بهشت نیشخند  • بن تن
  • زمستانه