تاريخ : دوشنبه ۱۳۸٩/٦/۱٥ | ۱:۱۸ ‎ب.ظ | نویسنده : دست کوچولو

خوشحالم که خواهرم امیدواره ...

دکترها بهشون گفتند که احتمال اینکه مشکل ژنتیک داشته باشید زیاده ، اینم بگم که این خواهرم با پسرعموم ازدواج کرده ،‌موقع ازدواج هم آزمایش ژنتیک داده بودند و بهشون گفته بودند که هیچ مشکلی ندارند. حالا اینکه اینها یهو می گن شما مشکل ژنتیک دارید موندم. یک دکتر هم گفته که شاید از نظر خونی ضعیف باشید. شاید ها زیاده تا قطعی به نتیجه برسن.

 بابای لوبیا که رفته بود بیمارستان هزینه کفن و دفن ازش گرفته بودند!! شما تا حالا شنیده بودید؟!! من که تعجب کردم. اونم برای جنین 2/5 ماهه.

rose divider

http://s1.picofile.com/dastkucholoo/Pictures/tabestan%2089/mashhad.JPG

در مورد سفرم هم بگم که خیلی خوب بود. من به سبکی روحی که می خواستم رسیدم. برای تک تکتون هم دعا کردم . اونهایی که یادم اومدن اسمشونو آوردم ، بعد دیدیم نه انگار یه سری ها به یادم نمیان کلی تر دعاتون کردم. امیدوارم  هر چی که می خواستید اگه به صلاحتون بود بهش برسید. امیدوارم دست کوچولو رو هم فراموش نکرده باشید.

خادمی رو دیدم که پارچه های سبزی که به پنجره فولاد بسته شده بود رو با چاقو پاره می کرد ، می گفت من نمی دونم این ایرانی ها کی می خوان دست از خرافه بردارن. آخه خانوم محترم ، آقای محترم کی گفته نخ بستن مشکل شما رو حل می کنه. از خدا بخواین. می گفت و نخ های سبز رو پاره می کرد. می گفت آبروی ایرانی ها رو دارید با این خرافه ها می برید. منم باهاش موافق بودم. ولی تفکرات کهنه رو تغییر دادن کاره سختیه. من می گم از اطرافیانمون باید شروع کنیم. چند نفر تو فامیل هست که هنوز به این چیزها عقیده داره.. از اونها شروع کنیم. از خودمون. اگه همه اینکارو کنیم یواش یواش درست میشه. البته امیدوارم.

butterfly

پ ن : میام می خونمتون .. یه کم کار دارم .  • بن تن
  • زمستانه