تاريخ : چهارشنبه ۱۳۸٩/۸/٥ | ٦:٠٤ ‎ب.ظ | نویسنده : دست کوچولو

http://pianistt.persiangig.com/yase%2520tanha.jpg

اگه یک روز متوجه بشید که دور از جونتون سرطان گرفتید چیکار می کنید؟

جایی خوندم که اکثر ما در شرف  ابتلا به این بیماری هستیم ، البته به غیر از اینکه بگیم ارثی هست در وجود اکثر ما هست ولی نهفته  ، نترسیید کلی راهکار وجود داره که با یک سرچ در اینترنت می تونید بهش دست پیدا کنید.

ما تا سالم هستیم حواسمون به خودمون نیست ، همین که مریض می شویم آنقدر خوب دکتر می رویم و یادمون می افته که یه خودی هم بوجود داره که نیاز به مراقبت داره و شروع می کنیم به رسیدگی بیشتر و بیشتر به خود. 

یکی از این نکته ها که من مطالعه کردم این بود که از اعماق وجود نفس بکشید و بگذارید اکسیژن وارد ریه هاتون بشه. گفته شده بود که اکسیژن زیاد مانع رشد سرطان میشه.

تو رو خدا برید یه پیاده روی ... ببینید امروز چقدر هوا خوبه ... برید پارک ، نفس عمیق بکشید. ما که در تهران اکسیژن کم پیدا می کنیم تا یه موقعیت کوچیک و یک هوای خوب پیدا شد سریع بریم نفس کشی ، یعنی کسب اکسیژن .  نیشخند حتی اگه در مناطقی زندگی می کنید که دارای هوای خوبی هست ، سرتون رو از پنجره بیرون کنید و نفس عمیق بکشید. همین الان چیزی رو از دست نمی دید ....

Dividers

پ ن : با اکسیژن غریبگی نکنید بگذارید راه پیدا کنه به ریه هاتون .. ورزش ، پارک ... بازم بگم .. یادتون نره.مژه

پ ن 1 : البته این نکته هم وجود داره که یه سری هامون تا کوچکترین نکته یا موج منفی در زندگی امان پیدا می شه ناخودآگاه  با اینکه سالم سالم هستیم مریض می شیم. اگه اینطور هستید خواهشاً بهش فکر هم نکنید. حالتون خوبه؟ امروز چیکار کردید؟ خوش گذشته؟ خواستم حواستون رو پرت کنم. لبخند  • بن تن
  • زمستانه