تاريخ : سه‌شنبه ۱۳۸٩/۸/٢٥ | ٩:٤٠ ‎ق.ظ | نویسنده : دست کوچولو

 ساز مخالف می زند ، با هر چه می خواهد اعتقاداتش را تغییر دهد. مگر تو باور نداری که گاه باید بدون هیچ محدودیتی زندگی کرد، باید آزادانه پرید ، بدون وجود هیچ گونه حصاری ... آزاد و رها؟! او خود می داند که گاهی باید متفاوت زندگی کرد به دور از هر قید و بندی ولی اینگونه بودن را همیشه ترجیح نمی دهد اینگونه زیست را همیشه نمی پسندد.

چه کنم ؟ بیشتر لذت می برم از اینکه فکرم آزاد باشد ،‌ پرواز کند ،‌اوج بگیرد و چرخ بزند و چرخ بزند تا اینکه جسمم را آزاد و یله بگذارم. اگر حق انتخاب داشته باشم ... اینگونه بودن را خودم انتخاب کردم ، حاشا نمی کنم که شرایط هم دخیل بوده اند ولی راحتم اینگونه ، راحتم. چرا اطرافیانم سعی می کنند که آنچه هستم را تغییر دهند؟ مگر من تلاشی برای  تغییر آنها کرده ام؟ یا اینکه آنها معنی آزادی را بد متوجه شده اند؟ کدام؟

مگر تو می توانی با قبولیت ١٠٠ درصد بگویی که هر چه می گویی درست است؟اگر آره ،‌بگویم بابا تو دگر که هستی!!! ؟

تو جز اینکه بتوانی خودت را تغییر دهی به تغییر هیچ کسی فکر نکن چون نمی شود اگر نخواهد. اگر راست می گویی خودت را تغییر بده.

تاکنون شده قبل از هر قضاوتی لحظه ای به جای اون بنشینی و ببینی او چگونه به دنیا می نگرد. شاید دید او زیباتر از آنچه باشد که در تصورات تو می گنجد،‌ شاید از تو زیباتر ببیند. شاید لحظه ای بتوانی او را درک کنی ، مقدار اندک ،‌انتظار زیادی ندارم. تنها اندکی ،‌لحظه ای خودمان را جای دیگران بگذاریم.

به تغییرات فکر می کنم .. هر چیز برایم منطقی باشد می پذیرم. ولی بعضی پذیرش ها طول می کشد بعضی ها هم خیلی بیشتر طول می کشد. ولی نمی خواهم از کلمه هرگز استفاده کنم .. چون محال ، محال است.

lady bugs

 

پ ن :  تا حالا اینطوری نبودم ... خیلی وقت کم میارم.

پ ن ١: هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنیم ،‌به بد و خوبش هم کاری ندارم، قبلش به این فکر کن که شاید روزی درمورد تو قضاوت نادرست بشه و اون لحظه چه حسی خواهی داشت. ببین میتونی هضم اش کنی؟!!

برای شماست .. لبخند

جدیدترین خدمات وبلاگ نویسان  ..منبع کامل عکسهای کارتونی و زیبا ساز وبلاگ .. ܓܨஜミ★ミ گالری عکس قلب شیشه ایミ★ミஜܓܨ   http://ghalbe6ei.blogfa.com/

 

بعداً نوشت: برای بعضی ها جای سوال پیش اومد که چی شده و آیا دست کوچولو الان عصبانیه؟ ..... بگم که : شاید یه خورده دلم بگیره از اینکه ببینم بعضی ها سعی می کنند تغییرم بدن. ولی عصبانی نیستم.... این چیزها رو معمولاً‌ به زبان نمی آرم ولی گفتم که خودم نیز یه روزی جزو کسانی نباشم که کمر به این بسته باشم که به هر نحوی دوست یا نزدیکام رو تغییر بدم. بذارم حق انتخاب داشته باشند.

اینها رو گفتم که یه وقت فکرتون مشغول نشه. موفق باشید دوستان مهربان.لبخند  • بن تن
  • زمستانه