تاريخ : سه‌شنبه ۱۳۸٩/٩/٢۳ | ٦:٠٥ ‎ب.ظ | نویسنده : دست کوچولو

طعم اینبارش چندین برابر شده بود ... برایم آنچنان لذت بخش بود و آنقدر دلپذیر که از شنیدن صدایش هم سیر نمی شدم. چه زیبا برگهای درختان که روی شاخه های درخت جا خشک کرده بودند به پایین ریختند و نمای یک شهر پاییزی تمام عیار را نشانمان دادند... گویا پاییز دوست داشتنی ام ناراحت شده بود که گفتم آنچنان که باید پاییز نبوده است. هفت روز دیگر به ماه هفتم مانده و هوای آسمانمان آبی شده. نفس می کشم از اعماق وجودم ... لذت بخش است پیاده روی و قدم زدن روی برگها .. با تمام وجود می گوووویم خدایا دووووست دارم.میشه ببوسمت کنم. می دونی که چقدر خوشحال شدم.

خدا دل ما رو که شاد کرد . دل همه رو هم به نوعی شاد کنه. آمین

FALL LEAFS

پ ن : هنوز ماشین ها باید براساس طرح زوج و فرد بیرون بروند.  تعطیلات تاسوعا و عاشورا استثنا می توان تردد کرد. فکر کنم بابت جریمه هایی که بابت زوج و فرد پرداخت شود .. تمام ضرر و زیان این روزها که به علت آلودگی هوا تعطیل شد به دولت بازگشت.

پ ن ١: خانواده ام رفتند شمال ...  ولی من ... ماندم. با میل و اراده خودم.الان وقتش نبود .. یه حسی بهم می گفت نرو.

پ ن ٢: یکی از آشناهای دوستم هر سال ... نذر کرده که روز تاسوعا و عاشورا .. کتاب  و بروشورهایی در مورد حسین و قیام حسین و عاشورا و ... بین مردم پخش کنه و هر سال اینکار و انجام می ده. برام خیلی جالب بود. همه چی که شکم نمیشه. ولی من قیمه های امام حسین رو دوست دارم اصلاً‌یک مزه ی دیگه ای داره.  • بن تن
  • زمستانه