تاريخ : سه‌شنبه ۱۳۸٩/۱٠/۱٤ | ٢:۱٠ ‎ب.ظ | نویسنده : دست کوچولو

اگر با شخص جدیدی که با تمام پررویی میاد تو واحدتون و کاملاً‌ مشخصه که در صدد کسب اموال است و تصاحب آنها نمی تونی بد باشی و اگه چیزی خواست مثل همه باهاش برخورد می کنی بدون اینکه خصلت بدش رو ببینی ؟ این بده؟این زشته که جواب بدی رو با بدی ندی؟

امروز همکارم بهم گفت که این بده؟ گفت نباید چیزی در اختیارش بگذاری؟ وقتی من گفتم حالا مگه چی شده، احساس کردم ناراحت شد و یه کوچولو با هم بحثمون شد. قهر نمی کنیم مگه بچه ایم چند دقیقه بعدش حرف زدیم عین قبل.

الان من می دونم یه سری ها تو اداره نه تنها خوب نیستند بلکه بدی های زیادی هم دارند. آدم ها رو خیلی کوچیک می کنند و این کارشون خیلی خیلی بد است. حالا منی که با این رفتار و این کردار ناراحت می شم و چندشم میشه یه جورایی .. درسته که عین اووون رفتار کنم؟ اگه کاری رو بد می دونم نباید اونطوری باشم. این اعتقاد منه .. درست یا غلط .. اعتقادمه ... حداقلش اینه که من عین اون بد نشم.

retro divider

پ ن :  من اطلاع رسانی می کنم که اگه کسی نمی دونه خورشید گرفتگی رو  ببینیه. اونوقت خودم با دوستم وقتی که می رم پارک حتی به ذهنم هم نمی رسه که الان خورشید گرفته ... کلاً یادم میره... تعارف نکنید بگید علائم پیری است چشمکزبان

پ ن ٢: چند وقته که کلاً چای سبز میخورم و چای سیاه از زندگی ام حذف شده. وقتی که بعد از مدتها (یک هفته) خواستم چای سیاه را بخورم .. احساس کردم خیلی بد مزه است. و این میگه چقدر بنده عادتیم.

پ ن ٣: گاهی باید زندگی را طوری دیگر تجربه کرد.

پ ن ۴: چطور باید رفت تو فیس بوک؟ u97-98-99  استفاده می کردم و چند روزه  است که دیگه کار نمی کنه. نیازمند یاری هستم.  • بن تن
  • زمستانه