یک واگن بیشتر

خیلی وقته ننوشتم ...

چند وقته کوتاهی هست که واگن بانوان در مترو تهران به سه واگن  افزایش یافته ولی هنوز خیلی از آقایون اینو نمی دونن. به این فکر می کردم که نگاه های عجیبشون به سمت این همه بانو چیه!!! نکنه این همه خانوم یه جا ندیدند!!!

خانومی می گفت یا این واگن رو نمی دادن به خانم ها یا حالا که دادند نذارن آقایی بیاد داخل دیگه !!! (فکر کنید.....  انگار اتاق پرو هستش)چشمک

flowers

 پ ن : ممنون از همه ی کسانی که وقتی که نبودم هم به یادم بودند.

/ 12 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم مامان کیارش

خیلی وقته سوار مترو نشدم !!!! دوست دارم کیارش رو هم سوار مترو کنم و هم اتوبوس و تاکسی![لبخند]

گلچهره

به نظرم خیلی هم میدونن به روی مبارکشون نمیارن

حسین

تهرانیها میگن خیلی با کلاسیم .ندید پدیدن .پایتخته دیگه

حسین

با نگاه چشماشون قوی میشه

حسین

تهران خیلی شلوغه شما چه جور تحمل میکنید.فقط شیراز

لیلی

یکی و صد تا نداره که جون به جونشون کنی هیزن ... البته تقصیر این بیچاره هام نیستا ، خونه و جامعه اینجوری بارشون آورده !!!!

مهدی

دقیقااااا باهات موافقم چون میدونم و دیدم این چیزارو.... من که یه پسرم با نگاه های زیاااادی کلافه میشم ! و یجورایی عصبی... وقتی با دوستم هم تو مترو هستم اینقدر از این نگاها هست که دلم می خواد چشانو در بیارم! کسایی که اینقدر زل می زنند آدمهایی هستند که یا واقعا اینهمه بانو ندیدند یا اینکه مشکل دارند و فقط دوست دارند چشم چرونی کنند!! + خوشحالم که باز آمدی و آپیدی و مانند قبل منتظر عکس های دیدنیت از سفرت هستم... خوب و موفق باشی [گل][گل][گل]

هنگامه

خدا رو شکر شیراز هنوز این مترو ی لعنتیش راه نیوفتاده ... وگرنه قطعا من چند تا از پست های ویژه ی وبلاگمو به مترو نوشت اختصاص میدادم چون کلا جای جالبیه!

بهار

[ماچ] اتاق پرو آخرش بود [قهقهه]