هم من هم تو

سلام دوست خوبم نمی خوام غمگین ببینمت.

مگه میشه که درد و غم و احساس نکرده باشی. مگه میشه که غم نیومده باشه سراغت . مگه میشه قلبت نشکسته باشه؟!! هم من هم تو غم و احساس کردیم و باهاش بودیم و در تنهایی هامون هم اشک ریختیم و حتی شاید به هق هق افتاده باشیم. کی می دونه جز خودمون. کی خبر داره از قلب هامون جز خودمون و خدامون.

می تونی بگی که یک لحظه بعد چه اتفاقی قراره بیافته. می دونی چقدر وقت داری برای زندگی و زندگی کردن؟ قبول داری خودمون تجربیات خودمون رو خلق می کنیم!!

 ما نسبت به زندگی هامون اونطوری که واکنش نشون می دیم مسئولیم.

می خوام تمام غم ها و بدبختی ها و دردهامو بیاندازم گردن یکی دیگه. بالاخره یه دیوار کوتاه پیدا میشه .. بگردی پیداش می کنی. این کار ما شده. میگی نه !! از خودت بپرس تقصیر کی بود که اون اتفاق بد برات افتاد؟ تقصیر کی بوده که اون اتفاق خوب برات افتاد؟ زود یه دیوار پیدا میکنیم .. خیلی زود هم دیوار کوتاه پیدا شده یکی می شیم.

شده با کوچکترین چیزی شاد بشید؟ شده بی تفاوت از کنار خیلی چیزها رد نشی؟ شده سعی کنی که اطرافت و یه جور دیگه ببینی ؟ شده به چیزهایی که در اطرافته که شاید خیلی هم عادی باشه با یه چشم دیگه و متفاوت تر نگاه کنی؟می گیم دنیامون یکنواخت شده. تکرار و تکرار ...... دفتر زندگی امان داره تند تند ورق می خوره و یهو آخر سال که می شه میگیم چه قدر زود گذشت!! من از این سال که گذشت هیچی نفهمیدم.

 

Divider

پ ن : می تونه مخاطب این مطلب خود تو باشی شاید هم .... .

پ ن 1:  دنیا می گه برو زندگی کن...... با اجازه اتان می خوام زندگی کنم شما چی ؟!

پ ن 2: عکس 1 – عکس 2- عکس 3- عکس 4    (آسمان بعد از یک روز بارانی)

/ 42 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
متولد دهه 60

خیلی زیبا بود.... امیدوارم امسال بتونیم از اشتباهامون درس بگیریم.

آب تنی

ما هیچ وقت نمی خواهیم قبول کنیم که اشتباه هامون تقصیر خودمونه !

زن ذليل

زندگی همون واقعیت ساده اطراف ماست که اصلا حواسمون بش نیست و بیخودی دنبال هیچ و پوچ میدویم. خوشحالم که میخوای زندگی کنی.

جوجه کوچولو و پیشی خان

سلامی در اوله هفته... ببین این دست کوچولو چه میکنه... چه طبعه لطیفی داره... میگما خانوم خانوما میای عکسای عروسیمونم شما بندازی[چشمک] راستی امروز ناهار چی پزیدی کدبانو خانوم؟؟[نیشخند]

انیس الدوله

عکسهات عااااااااااااالللللللیی بود!!!!!!!!![قهقهه][قلب]

مهدیس خانوم

ای باباااااااا دست کوچولو جون... هنوز خودتم کوچولوئی

کتایون

هنوز کلی سال پیش رو داری[لبخند]