دروغ شیرین بکارت هدیه به تو همسرم

عشق یعنی برهنگی دو احساس پاک نه برهنگی جسم


آقایی گفت : من اصلا نمیتونم دختری که باهاش یکبار نخوابیدم و نفهمیدم از نظر جنسی در حد من است به عنوان همسر انتخاب کنم! باید قبل از ازدواج باهم رابطه جنسی چه ناقص و چه بهتر کامل داشته باشیم! چیه بدون آگاهی میریم زیر یک سقف بعد می فهمیم که از نظر جنسی با هم مشکل داریم و دنبال طلاق و خلاصی از اون زندگی هستیم.

آقای گرامی ای بهشون گفتند: فلانی , منم با نظر شما موافقم میشه در حقم رفاقت کنی , و خواهرتو برام جور کنی , من خیلی از خواهرت خوشم میاد! قصدمم ازدواجه !
آقا رگ غیرتش زد بیرون و تا تونست دوست گرامی را به باد فحش و ناسزا گرفت. کم مونده بود خفه اش کنه.

اقای محترم
اگر می خواهید این روند در جامعه اتفاق بیافته از خودتون شروع کنید.
آیا می تونید بپذیرید که خواهر شما اینگونه باشه؟

متاسفانه در جامعه کنونی ما حداقل من ندیدم مردی که بازنی قبل از ازدواح رفاقت و دوست و رابطه جنسی ریلکس داشته باشه بعد اونو بعنوان همسر بخواد . همیشه دنبال دخترهایی که به قول معروف آفتاب و مهتاب آنها را ندیده باشد و به نوعی باکره باشد می گردد. البته خود به دنبال زن مورد نظر خود معشوقه های زیادی را پشت سر می گذارد و به ازدواج که می رسد زن باکره می خواهد .. مسخره است.

کم نیستند دخترانی که بکرات خود را ترمیم می کنند و این دروغ شیرین که مردها می خواهند بشنوند را به آنها هدیه می دهند.

زنی که مثل خودشان به دنبال نیاز جنسی خود باشد , ولو ازدواج موقت داشته باشد را دست مالی شده می پندارند ولی برای یک مرد ایرادی ندارد .


آخر چرا؟

چرا ما که مسلمان هستیم نمی توانیم راستگو باشیم. شما فکر کن ازدواج موقت


حاج اقایی را می شناسم که با وجود همسر هر روز یک زن صیغه می کند و هر شب یک معشوقه را نظاره م یکند بعد به منزل در کنار همسر خود می رود.
آنوقت از جوانان ما چه انتظاری دارید ؟ او سیر نمی شود و این کار را ثواب می داند ولی برای جوانان عیب و ننگ است ؟


من نیامده ام این عمل را درست جلوه دهم , فقط می خواهم بگویم کمی وسیع بنگرید , دنیای ما همیشه دو دو تا مساوی چهار تا نیست .
بیایید مشکلات را وسیع بنگریم .

منم نظرم ازدواج است .
هیچ کسی به این نمی اندیشد که فقط لذت ببرد , همه می خواهند که ازدواج که راه درست است را انتخاب کند.


ولی خواهشا وسیع بنگرید.

در این مورد اگر چیزی شنیده اید مطرح نمایید.


من میخواهم در اینجا در این مورد افکار خود را به اشتراک بگذاریم.

نویسنده : دست کوچولو

dividers
dividers

پ ن: میشه طوری پیام بذاید که بتونم تائیدش کنم؟ برخی از دوستان به نوعی پیام می گذارند که خیلی خصوصی است !! و نمی توان عمومی مطرح نمود آن را .

پ ن 1: اگر خاطره ای دارید بگویید در ادامه مطلب این مطلب افزوده می شود.

/ 6 نظر / 101 بازدید
حسین

سلام کاملن دقیق و صادقانه بود منم از این مسایل زیاد دیدم فقط اسم مسلمانی داریم

حسین

هفته اینده میام تنهران

علی شادان

سلام به دست کوچولوی عزیز مسئله ای که مطرح کردی به نظر من بسیار وسیع و گسترده هست و به این راحتی نمیشه در موردش حرف زد. چند مورد فعلا به نظرم میاد. 1- اول از همه میخوام بگم که بکارت داشتن دختر مساویست با خوب بودن دختر کوته بینانه ترین فکری هست که تابحال شنیدم. 2- روابط دختر و پسر قبل از ازدواج باید طوری باشه که بتونن یه ارزیابی و شناخت کلی از همدیگه ارائه بدن،از جمله اینطور مسائل. بخاطر اینکه مسائل جنسی اخیرا درصد زیادی از طلاقها رو تشکیل میده. دو طرف باید به این شناخت برسن که طرفشون تو مسائل جنسی چه رویه ای داره. این راه حل مسئله هست که فکر میکنم اکثر آدما درکش میکنن. اما متاسفانه جامعه ی امروز ما و نسل جوان ما ظرفیت همچین چیزی رو ندارن. یکسری باورهای غلط وجود داره و یکسری تهدیدها بوجود میاد که هر پدر و مادری رو از ایجاد بستری برای بوجود اومدن این شناخت مایوس میکنه. 3- به فرض که دو نفر هم با هم ازدواج کردن. خیلی ها هنوز سواد جنسی آنچنانی ندارن که "شب عملیات" براشون یه خاطره دلچسب و فراموش نشدنی بشه. بلکه دقیقا نتیجه ای معکوس و توام با دلزدگی و ناراحتی ببار میاره.

علی شادان

3- به فرض که دو نفر هم با هم ازدواج کردن. خیلی ها هنوز سواد جنسی آنچنانی ندارن که "شب عملیات" براشون یه خاطره دلچسب و فراموش نشدنی بشه. بلکه دقیقا نتیجه ای معکوس و توام با دلزدگی و ناراحتی ببار میاره. بهرحال این ناهنجاری اجتماعی چیزی هست که سریعتر باید براش فکری بشه. که البته هیچکس براش کاری نمیکنه و احتمالا گذاشتن برای حضرت مهدی که بیاد و درستش کنه

علی شادان

پس چرا چیزی نمی نویسی؟؟[لبخند]

خواننده خاموش

سلام عزیزم شما از محبوبه ها خبر نداری ؟