رژیم سلامت

این هفته خیلی خیلی سرم شلوغ بود ، بازم شلوغ خواهد بود. چند تا تحقیق دارم که باید خیلی زود به سرانجام برسونم.

در مورد رژیم سلامت چیزهایی شنیده بودم، یکی از آشناهام رفته بود و از نتیجه اش کاملاً راضی بود. بعد از مدتها خواستم یک تجربه ای این چنینی داشته باشم. فقط هم برای لاغری نیست در کل رژیم سلامته. از همه سخت تر برام این بود که نباید ترشی و شور و این چاشنی ها رو بخورم و این برای من خیلی سخته. هر کاری کردم که حداقل دکتر بگه یه کمی بخورم نشد که نشد. آه خدای من ، ترشی را خیلی دوست دارم. ناراحت راستی این رژیم سلامت براساس گروه خونی تنظیم شده و تنوع غذایی اش هم برای گروه خونی من که O+ است در زمینه پروتئین خیلی زیاد بود .. در برنامه ی صبحانه اش فقط گفته چی بخوریم بقیه وقت ها هم از لیستی که کم هم نیست می تونی به انتخاب و سلیقه خودت انتخاب و بخوری.

برنامه صبحانه ی این گروه خونی : 1 روز پنیر ، 1 روز کره ، 2 روز سیرابی ، 1 روز پاچه و زبون ، 2 روز تخم مرغ. 

من به عمرم شاید 1-3  بار کله پاچه اونم در حد زبون خوردم. سیرابی چه مزه ای است؟ گفتم دکتر اینها که آدم رو چاق می کنه .. گفت گوش کن و بخور اینها که گفتم بهت معجزه می کنه.

گفتند بین لبنیات شیر سویا بخورم. هر جایی نداره. چند تا مغازه سوال کردم نداشت. باید برم فروشگاه خرید کنم. امروز از مغازه کنار اداره یکی خریدم. تاریخش رو بچشمکد خوندم و شیری که 3 ماه انقضاء پیدا کرده بود رو خوردم. حتی بریده بود. منتها چون اولین بارم بود که می خوردم گفتم شاید باید اینطوری باشه. عین خنگ ها خوردمش ... همکارم تا دیده بود متوجه شده بود گفت شیر خراب خوردی؟تعجب به زور منو برد  دکتر. دکتر درمانگاه هم گفت باید علائم داشته باشی تا کاری برات انجام بدیم. معده ات هم شستشو نمی دن با این حال اگه نگرانی برو بیمارستان.اینقدر بهم خندیدند .. گفتند چطور شیری که 3 ماه از انقضاش گذشته رو خوردی و متوجه نشدی. دل یک عده رو سر صبح شاد کردم.

به هر حال فعلاً که زنده ام و 4 ساعت گذشته و هیچ علائمی نداشتم. زبان ولی شما حلال کنید اگه بدی ای  از ما دیدید.

پ ن : ققنوس عزیز .. تمام سوالات بازی پیشنهادی ات رو پاسخ گفتم  اما هنگام انتشار کلاً پرید و نه وقت و نه حوصله اینکه دوباره پاسخ دهم را نداشتم. انگار قسمت نیست در این بازی های وبلاگی شرکت کنم.

/ 16 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بانو

اتفاقا گروه خونی من هم O+... . 3 ماه از تاریخش گذشته بود... !!!!![تعجب]

گلچهره

سلااااااام.خوبی سالمی سلامتی ؟طوریت نشده که امیدوارم نشه که بد مسمومیتی داره این شیر فاسد.جالا اگر هننوز زنده ای گروه خونی منم همینه یعنی پروتئین باید زیاد بخوریم ؟ وووووی من از کله و سیرابی متنفرم [سبز]

الهام

حالتون خوبه ؟ من كه از طعم شير سويا خوشم نمياد. يك بار امتحان كردم و ديگه سمتش نرفتم.[سبز]

ساغر

شیر سویا؟؟؟؟ چه مزه ای بود؟؟؟؟ یاد یانگوم افتادم. [سوال]

محمد

اگر بار گران بودیم و رفتیم اگر......[تماس]