یک چاه خالی

خوشم میاد گاهی چنان در مورد مسائل ابراز نظر می کنیم که انگار یک عمری است در این زمینه تخصص و تجربه کسب کردیم. این وسط اگه ایرادات رو نیز بررسی کنیم و اون مسئله و اون موضوع را به چالش هم بکشیم که دیگه کلی لابد لذت می بریم!

 

توقف کنیم و چاله ها را پر کنیم. قدیم تر ها شهرداری چاله می کند و می رفت که بیاید و این چاله ها همچنان خالی می ماند! نشویم شهرداری !؟

یکی بیایید با تخصص تر این چاله ها را پر کند. کندن آسان تر است.چشمک

 

×  وقتی از اعتماد خالی شده ای ؛ چگونه باید پر شود آن هنگام که  به جای پر شدن  این چاله ها, بیشتر اعتمادت خالی می شود!

/ 3 نظر / 24 بازدید
سیمین

زندگي دفتري از خاطرهاست يك نفر در دل شب يك نفر در دل خاك يك نفر همدم خوشبختي هاست يك نفر همسفر سختي هاست چشم تا باز كنيم عمرمان مي گذرد ما همه همسفريم

حقدوست

سلام دوست ارجمند. با مطالب زیبایی همچون: [قلب]> داستانهای ‌‌زیبا و آموزنده از خواجه ‌‌نصیرالدین طوسی http://bia2mofid.persianblog.ir/post/579/ [گل][گل][گل] [قلب]> سؤال مهم یک یهودی از رسول خدا(ص) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/577/ [گل][گل][گل] [قلب]> احادیثی ارزشمند از اهلبیت(ع) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/578/ [گل][گل][گل] در خدمت شما هستم.

علی شادان

هم موافقم و هم نیستم.موافق،چون مشکل تراشی به تنهایی درست نیست.موافق نیستم،چون بهرحال شروع یک راه حل،شروع یک حرکت هدفمند از یه نقد،از یه شکایت و از یه ناآرامی شروع میشه.پس نباید بی تفاوت بود[گل]