نمی ترسی .. خطرناکه ها ... مواظب باش

می خوای بگی چی اعتماد به نفست زیاده .. نمی ترسی ... کدومش؟!!!

گاهی کارهایی می کنم که بهم می گن که تو رو خدا این کارها رو نکن .. خطرناکه .. جامعه خراب شده و پشیمونی سودی نداره و ....


اول از همه بگم که دوستام هیچ کدوم به قول بعضی ها پایه نشدن با هم بریم چیتگر... کل پنج شنبه رو نشستم و لاست دیدم. راستش داره برام مسخره میشه. خیلی حوصله دیدنش رو ندارم. چند روز هم گفتم عجب فیلمی هست که توی مسیر هم میریختم تو گوشی ام و نگاه می کردم. ولی اینکار دیگه اینکارو انجام نمی دم. خلاصه پنج شنبه از روی بیکاری نشستم و لاست دیدم و خوابیدم. از این کار چقدر بدم میاد بیکار باشی و بشینی بخوابی.

جمعه کلاس داشتم... دوستم گفت که یه جایی همدیگه رو ببینیم و با هم بریم کلاس... گفتم برو دیرت میشه ... قبول نکرد. تاکسی گیرم نمی اومد ، سوار یه ماشین شخصی شدم، آقاهه با اون یکی آقاهه که جلو نشسته بودن ... آهنگ هایده رو زیاد کرده بود که من کلاً‌داشتم کر می شدم ولی آهنگش قشنگ بود. اون آقاهه دومی که انگار اسمش شمید بود ، وسط راه پیاده شد. راننده دستهاش رو قلاب کرده بود و انداخته بود خودشو روی فرمون انگار می خواست روی فرمون بخوابه .... بعد با سرعت خیلی زیاد بین ماشین ها ویراژ می رفت ، می خواستم بگم آقا من خیلی عجله ندارما. ولی هیچی نگفتم یه نیم نگاه انداختم توی آینه دیدم داره چشم چرونی هم می کنه. ولی هیچی نگفتم انگار پیش خودش گفت الانه که از ترس سرعت زیاد جیغ بزنه ... نمی دونم چه فکری می کرد. ولی من هیچی نگفتم و گذاشتم منو به مقصد برسونه در عین این بی خیالی منتظر بودم که حرکت اشتباهی کنه و ...... (دیگه بماند که چیکارش می کردم) سالم رسیدم نترسید.

معمولاً‌ وقتی که عجله دارم این اتفاق ها می افته ..

یکبار هم سوار تاکسی شدم راننده منو برد یه جایی که اصلاً‌بلد نبودم. بیچاره گم کرده بود .... اینو فهمیدم ... بعدش فهمیدم که اصلاً‌ گواهی رانندگی هم نداره ... خوب من از کجا باید وقتی که سوار می شدم می فهمیدم که گواهی رانندگی داره یا نه ... اونم خیلی بد رانندگی می کرد.

بعد از کلاس و خوردن ناهار موقع برگشت با دوستم رفتیم پارک جمشیدیه ماشین و خیلی پایین پارک کردیم و پیاده رفتیم بالا. حسابی بهمون خوش گذشت. فقط شلوغ بود. 

عکس١ - عکس ٢

خواهرم بیرون بود .. بعد از پارک با هم رفتیم پارک چنگلی لویزان. از یه دربی رفتیم که تقریباً‌ میشه گفت هیچکی نبود .. برای خودمون کلی گشتیم و از قشنگی ها لذت بردیم . بعضی جاها گلهای زرد کوچیکی بود. بین درختها و جاده خاکی هم کلی قدم زدیم و  هم کلی خندیدیم.

تازه می خواستم به دوستام بگم دوباره یه روز دیگه بریم ...

دوستام بهم می گن نرو این جاها سرتو می برن. میگن به خودتون رحم نمی کنید به مامان و بابات رحم کنید. بهم می گن کارهای خطرناک می کنم.

احتیاط شرط عقله قبول ... ولی ............................... نمی خوام از همه چیز توی ذهنم بترسم و نتونم زندگی کنم. سعی می کنم اونی که باید باشم .... همین.


پ ن: وقتی هم که این اتفاق ها برام می افته اصلاً‌ نمی ترسم . با خونسردی کامل فکر می کنم که چه کار باید انجام بدم.

پ ن ٢: این کارها از نظر شما خطرناکه؟

/ 26 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رایان

اون آقاهه داشت نمایش میداد برا جلب توجه. همین. پارک لویزان منهم شنیدم خطرناکه. اتفاقاتی افتاده که می‌گن. نکنه تو هم میری برای جلب توجه؟ [وحشتناک] اگر به عقل اعتقاد داری پس بهش توجه کن. ترس ربطی به این نداره که خودتو دستی دستی بندازی تو مشکل. همون عکسی که گذاشتی نشون می‌ده چه جای ترسناکی هست. وقتی چیتگر هست چرا لویزان؟ اقلا با یه مرد برو هر چند به یه دختری در حضور نامزدش در همون لویزان تجاوز کرده بودن.

رایان

آره جای خطرناکیه. همون جمشیدیه محشره. یا پارک طالقانی رو امتحان کن. عالیه.

علی

معلومه که دل و جرآتت زیاده. عکساتم قشنگ بود[تایید]

رایان

خب رفتی که رفتی! مگه میخای قاره‌ی جدید کشف کنی؟! جمشیدیه و طالقانی والسلام!! [منتظر] [نیشخند]

جوجه کوچولو و پیشی خان

سلام عزیزم کم پیدایی... البته منم یه چند وقتی بود که بهت سر نزده بودم... خیلی این پستت باحال بود... منم عشق سرعتمف از سرعت زیاد نمیترسم... در کل تو جامعه هم تا حالا خدا رو شکر اتفاق خاصی برام نیفتاده و در کل تعریف از خود نباشه سر نترسی دارم... ولی یه بار تو دوران دانشجوییم تو راه و جاده یه اتفاق بدی واسه من و دوستم افتاد که همش هم از بی حواسیه دوستم بود... خدا خیلی بهمون رحم کرد والا گیر دوتا گرگ (حداقل) میفتادیم... خیلی بد بود واقعا خدا بهمون رحم کرد، وقتی که واسه پیشی خان تعریف کردم قضیه رو گفت دیگه نمیذاره عمرا تنها سفر کنم، اونم با اتوبوس... خدایی اگه منم یکم مثه دوستم ترسو بودم الان معلوم نبود چه بلایی سرمون میومد... کلی اکشن بازی درآوردم از خودم... اگه خواستی بعدا برات تعریف میکنم عزیزم، همینجوریشم کامنتم طولانی شد

ذهن زیبا

وبلاگتون خیلی قشنگ بود لذت بردیم،اگه میشه یه سری هم به سایت ذهن زیبا بزنید http://bmind.ir

دانشجو

با سلام اینجانب دانشجوی دوره کارشناسی رشته روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی هستم و برای تکمیل پایان نامه ام نیازمند تکمیل پرسشنامه هایم توسط دانشجویان دانشگاه های آزاد شهر تهران هستم. موضوع پژوهش من بررسی رابطه بین ابعاد عشق و تعدادی از ویژگی های فردی می باشد و برای پرکردن پرسشنامه ها حداقل شرط لازم این است که آزمودنی هم اکنون داری رابطه عاشقانه با شخصی دیگر و یا افکار عاشقانه درباره شخصی دیگر باشد. لازم به توجه است که نمونه من بایستی از دانشجویان دانشگاه های آزاد تهران باشد ولی شرکت تمامی دانشجویان کشور در این پژوهش مجاز است وجواب آزمون به آنها داده خواهد شد. در پایان خواهشمند است فیلد مربوط به دانشگاه را بدرستی پر کنید تا در انتخاب اعضای نمونه پژوهش دچار اشتباه نشویم. برای شرکت در آزمون آدرس زیر را در مرورگر خود کپی کنید و کلید اینتر را فشار دهید. Azmoon.freei.me از مسئول وبلاگ خواهشمندم برای اعتلا و پیشرفت سطح علمی جامعه این آگهی را حذف نکند تا سایر بازدیدکنندگان هم در صورت تمایل بتوانند شرکت کنند. با سپاس

مهدي

ترجمه انگليسي به فارسي: englishpersiantranslator@gmail.com

M.z

salam age maiel bashi tabadole link konim