لوبیا هم لوبیاهای قدیم

میگن باید مادر بشی تا بدونی مادر چی می کشه ، باید پدر بشی تا بدونی پدر بودن چه حسی داره. این لوبیای کوچولو از همون اول که از یک نقطه شروع می شه تا وقتی که لوبیا می شه و یواش یواش میاد و پا به دنیا می گذاره ، شاید تا مادر یا پدر نشه متوجه نشه که از همون اول حس مادر و پدر بودن رو به مامان و باباش داده ... قبل از تولد.

هنوز نمی تونم با جرات بگم که بین مادر و پدرها تفاوت وجود داره .. از یه جهت بعد احساسی اش رو در نظر می گیرم از یک نظر تربیت ها و فرهنگ و .. هنوز نتونستم با اطمینان بگم آره فرق داره.می گم مادر با تمام حس مادری که یاد گرفته .. مادره و همچنین یک پدر. از همون اول برای این لوبیا نقشه می کشن تا وقتی که بزرگ بشه و بخوان عروس یا دامادش کنند. فداش می شن و قربونش می رن. دردش نمی تونن ببینن .. صبرشون برای این لوبیا از همه بیشتره. فقط بعضی ها قدر هدیه هایی که دارن و خدا بهشون داده رو بیشتر می دونن.

لوبیای ما یادتونه .... تا ٢/۵ ماه بیشتر مهمونمون نموند. دیروز سونوگرافی به خواهرم گفته نبضش دیگه نمی زنه.

نمی تونستم زنگ بزنم و بگم لوبیای خاله ... واقعاً‌رفته؟ انگار باورم نمی شد که بره و نخواد که بمونه. لوبیا هم لوبیای قدیم ، چرا اینقدر بی خبر آخه . ( خیلی از اتفاقات زندگی خبرمون نمی کنند ، آلارم هم نمی زنند، حتی یه چراغ کوچولو هم نمی زنند که خبردار بشی) مامانش دیروز می گفت به خدا نبضش می زنه ، من حسش می کنم؛ ولی واقعاً نمی زنه .

امروز نامه سقط جنین صادر شد. لوبیا دست از رشد برداشته ... نمی خواد لوبیامون بزرگ بشه.

لوبیا بدان مامانت کلی برات برنامه داشت ....حتی تا تولدهات برنامه ریزی کرده بود. الهی صبرش بده.

butterfly fly

پ ن: خدایا لوبیای هر مامان و بابایی رو سالم و تندرست بدار و هیچ انتظاری رو بی جواب نگذار .

پ ن ١: تا شنبه نیستم .. مسافرم. همیشه شبهای قدر دوست داشتم بیدار بمونم. هروقت که برنامه ای که از حرم امام رضا (ع) بخش می شد رو می دیدم می گفتم یعنی میشه یه شب هم ما اونجا باشیم.... حالا شده. دعوت شدیم.

پ ن ٢: می تونم خواهش کنم .. دعا کنید ... همه رو .. همه رو دعا کنید.

پ ن ٣: چه دعایی کنمت بهتر از این که : خدا پنجره باز اتاقت باشد.لبخند

/ 22 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرشته مامان امیر طاها

واقعا ناراحت شدم .... متاسفم این جور موقع ها من که نمی دونم چی باید بگم شاید سکوتی بلاتر از هر فریاد

میلاد بیتاب

سلام دست کوچولو.منو هم اونجا که هستی دعا کن.تا یادم نرفته همه مریضارو هم دعا کن.گرفتارا....... میگم این همه اسم میشد برای جنین گذاشت ،چرا لویبا؟ لوبیا اعصاب خورد کنه[نیشخند]

پسر آفتاب

حس جالبی نیست وقتی منتظر یکی هستی و اون هم بدون توجه به احساس نزدیکانش همه رو قال بزاره! تسلیت می گم ولی به پدر و مادرش بگو فردا هرگز نمی میرد!

آب تنی

تاثیر گذار نوشته بودی.... قبول بعضی چیزها سخت است. خدا خودش کمک کنه....

مرز من

سلام اولش رو که میخوندم کلی ذوق کردم که آخی نازی چه تعبیر جالبی و داشتم فکر میکردم ...این لوبیای عزیز وقتی بزرگ بشه براش حتما جالبه که یه مدتی به نام لوبیا ازش یاد میشده... اما حیف شد ...حیف شد که نموند ...امیدوارم یه روز یه لوبیای سحر آمیز و ناز بیاد و بمونه و خوشبختی رو برای خواهرت به ارومغان بیاره ... بعدش این که امیدوارم حالا که امسال به آرزوت رسیدی ...همه چیزهایی که توی این شبها ازخدا میخوای برآورده بشه و به بهترینهایی که لیاقتش رو داری برسی ...برای ما هم البته دعا کنی ...[چشمک] امیدوارم پنجره هامان همیشه رو به اوباز شود...

خانومی

آخی نازی طفلی مادرش انشا الله لوبیای بعدی سفت و محکم ریشه میزنه

مهدیس خانوم

واییییییییییییییییی خدای من ... خیلی غم انگیز بود ببخش من این روزها نت نیومدم خدا صبرتون بده... مخصوصا به مامان و باباش البته برای لوبیا خوشحالم که به این دنیای کثیف و پر از غم پا نذاشت اما تحملش واسه بقیه سخته لوبیا برای مامان و بابات و بقیه دعا کن صبور باشن