باغ بی برگی

پاییز تمام شد , وای که چقدر من در این سه ماه از پاییز لذت بردم , هرجا برگ های ریخته شده و درخت های زرد و نارنجی و قرمز شده را دیدم لذت بردم.

باغ ها بی برگ شده اند , ولی انقدر از پاییز لذت برده ام , وقتی به درختان عریان شده می نگرم , آنها را هنوز زیبا می بینم , چون یاد زیبایی گذشته اشان هنوز مرا به وجد می آورد.

هنوزم عطر برگها را وقتی که نم نم باران انها را خیس می کرد و می شست را فراموش نکرده ام. حتی دودهای شهرم را به باد فراموشی سپرده ام.

حال من خوب است. خوب تر هم می شوم هر روز , چون خوب یاد گرفته ام در لحظه زندگی کنم.

Dividers

پ ن : جدیدا مشغول عکس گرفتن هستم , در اینستاگرام صفحه ای برای خود درست کرده ام که در آن غکسهایی که گرفته یا می گیرم را می گذارم. اگر خیلی وقت است که مرا می شناسید , اگر در اینستاگرام عضو هستید بصورت خصوصی برایم ID  خود را بگذارید , حتما به شما سر می زنم و اینگونه شما نیز عکسهایم را می بینید.

/ 3 نظر / 67 بازدید
llll افکت llll

دستهايت که مال من باشد هيچکس مرا ....دستِ کم نخواهد گرفت به گالري عکس ما هم سر بزنيد منتظرتم http://efect.ir

نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]

علیرضا

سلام توی سرچ گوگل اومدم اینجا در مورد تیبا سرچ کردم شما هنوز دارید؟راضی هستین؟