تجربه پاییزی

http://s1.picofile.com/dastkucholoo/Pictures/motefareghe/22.jpg

بعد از مدت ها رفتم سینما، فیلم هفت دقیقه تا پاییز ، از بازی محسن تنابنده خیلی خوشم اومد به نظرم خیلی طبیعی بازی می کرد. در این فیلم سینمایی بازیگرانی نظیر هدیه تهرانی،حامد بهداد ، محسن تنابنده، خاطره اسدی، بهشاد شریفیان، بازیگران خردسال: حدیث کاظمی، ارشیا آقاحسینی و ... ایفای نقش کرده‌اند.

من 4 سال پیش پسر دایی ام رو از دست دادم ... 9 سالش بود. تک فرزند برای خانواده ای که دیگه قصد نداشتند فرزند دیگه ای داشته باشند. از سفر چند هفته ای در شمال برمی گشتند ، تو یکی از جاده های بکر و پر از پیچ و خم. از طرفی یه تازه داماد دست تنها برای تدارک شب عروسی ، مدام در جاده  می رفته و می اومده .. برای اینکه به کارش هم برسه با سرعت زیاد تو اون پیچ ها که دید هم نیست و احتیاط شرط عقل است با بی توجهی می خوره دقیقاً به جایی که پسر دایی من نشسته بود. اونم داشته از پنجره منظره سبز و قشنگ بیرون رو نگاه می کرده.  چقدر برای زن دایی ام سخت بود که بچه اش تو بغلش جون می داد و هیچ کاری نمی تونست براش انجام بده. چقدر برای دایی ام سخت بود. تو اون تصادف هیچکدوم از سرنشین ها طوریش نشد حتی یه زخم کوچولو هم بهشون نیافتاد. وقتی که محسن تنابنده تو هفت دقیقه پاییز می دوید و درخواست کمک می کرد .. یه لحظه دایی ام و می دیدم که میخواد یکی بهشون کمک کنه ، وقتی که هدیه تهرانی بچه اش رو بغلش گرفته بود و شوکه شده ، ترسیده بود  ، زن دای ام رو می دیدم .. خیلی سخته .ناراحت.. امیدوارم هیچ شخصی این لحظه ها رو تجربه نکنه .. هیچ وقت.

 

cute flowers

پ ن : می گم خیانت هم زیاد شده ها؛آخ 

پ ن 2: هوا گرمه ... گرم.اوه کاش می شد مرخصی بدون حقوق گرفت. به قول معروف خرما پزون و برنج پزونه.

/ 26 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساغر (سکوت)

عزیزم به چاردیواری سر بزن و نظر بده ازت انتظار دارما ناسلامتی چند ماهیه باهم رفت و آمد داریم[نیشخند]

دنیا

معذرت مزاحمت شدم می شه ببینی می تونی وارد وبلاگ من بشی یا نه ؟ قالب عوض کردم می خوام ببینم چه مشکلتی داره

دنیا

تازه این فیلم تلخ تر از اینا بوده باتغیر این شده

منشور اطلاعات

خبری میدهم امروز که بس طولانیست قلبم شده خسته ، درتنم هم نا نیست آقا تو بدان اگر نیایی امروز ... در خانه ی ما عطر حضورت خالیست

بام ایران سیتی

سلام ممنون از حضور گرمت. امیدوارم بهت خوش گذشته باشه و لذتشو برده باشی[گل]

مرتضی

درود وسلام همراه با کلامی شیرین از مولا امیرالمو منین (ع) ((از دست دادن فرصت غم است )).

مرتضی

درود وسلام همراه با کلامی شیرین از مولا امیرالمو منین (ع) ((از دست دادن فرصت غم است )).

وحید زایری

سلام دوست من مطلبتون ما رو خیلی ناراحت و محزون کرد . خدا به شما و اون عزیزان صبر بده . ضمنا پیشنهادتون اجرا شد . پست جدید برای پاسخ به سوالای شما دوستان خوبمه . فقط سوالای سخت سخت نپرسین لطفا !

بهار

آخی چه غم انگیز. کاش می شد هیچ کس هیچ وقت عزیزی رو از دست نده. الان داییت و زن دائیت خوبن؟ من اصلا از فیلم های غم انگیز خوشم نمیاد. چون زود باهاشون رابطه برقرار می کنم و تا مدتی ناراحتم. ترجیح میدم وقت تفریح فیلم شاد ببینم چون غصه ها رو به اندازه کافی در جامعه داریم می بینیم و غمشون رو به دل داریم و فکرمون رو مشغول کردن.

انسان

[ناراحت] به خاطر پسر داییتون متاسفم.[ماچ] من ترغیب شدم برم این فیلم رو ببینم.[لبخند]