بالاخره ماشین خریدم

یادتونه که بعد از کلی دردسر سر خرید لوبو و ناراحتی بابت خرید چنین ماشین بدرد نخوری چقدر ناراحت شدم که.... یادتون نیومد خب اینجا کلیک کنید.

الان یک ماهی هست که تیبا خریدم.

  • راضی هستم خدارو شکر .
  • نسبت به پراید خیلی بهتره , اصلا با لوبو قیاس نمی کنمش در حد لوبو نیست.

قبل از اینکه ماشینمو تحویل بگیرم , یکروز مجبور شدم آژانس بگیرم, از شانس من آقاهه تیبا داشت , گفت من قبلا 206 داشتم , قبلشم پراید داشتم , بعد از 206 یک دوره دوباره پراید صفر گرفتم , بعدش فروختم تیبا گرفتم. می گفت من تیبا را با پراید هم مقایسه نمی کنم چون باید با 206 مقایسه بشه. می گفت من با تیبا خیلی راحت ترم تا 206 البته 206 هاچ بک داشت.کلی از مزایاش گفت خیااالم کلی راحت شد و خودم هم الان واقعا دارم احساس می کنم که حرفهاش درست بوده.

  • منم راضی هستم , هم فرمانش نرمه , هم دنده ها خوبه , ترمزش هم که ABS هست . صدای بیرون هم خیلی کم به داخل میاد ,صندلی هاش خوبه , جای نفراتی که پشت بخوان بشینن راحته , صندوق عقب هم فضای خوبی داره ,,,, ماله من بنزینش یورو4 هست که البته من سعی کردم تا الان حتماً از بنزین یورو 4 یا سوپر استفاده کنم.

اون آقای آژانسی طی مطالعاتی که داشت می گفت اگه بنزین معمولی بزنی فیلتری که داره زودتر نیاز به تعویض پیدا می کنه. منم رعایت می کنم . فکر نکنم تا یکسال هم خارج از شهر برم , سعی می کنم فعلا در شهر رانندگی کنم و با جان خود و کسی بازی نکنم . با وجود اینکه به رانندگی ام اطمینان دارم.

یکسری نکته:

  • من اوایلش یکم با دنده عوض کردن فقط مشکل داشتم, چون بالاتر بود.و موقع حرکت خاموش می کردم!! ولی بعد دستم اومد و الان این مشکل را ندارم.
  • یکبار هم موقع حرکت صدای بدی می شنیدم که کلی ترسیدم که وای ماشین صفر خراب از آب در اومد. بعد دیدم که بوق دزد گیرم چشبیده به بدنه موتور و موقع حرکت صدا میده ..
  • نمایندگی اش هم که خداروشکر خوبه فعلا.
  • تا 1000 کیلومتر بهم گفتند که بیشتر از 70 -80 تا نرو , منم رعایت کردم . راستشو بخوایید فکر می کردم بیشتر از این هم نمیره!!! حس می کردم که تنظیم کردن که از این بیشتر نره!! حالا این تجربه من بود.

خلاصه اینکه اگه قصد خرید دارید بسم ا... , اصلا دو دل نباشید که من خودم کلی آدم سخت پسندی هستم.


car

car

 

پ ن 1: دلم برف می خواد , همه جا برف اومده , الان تهران فقط ارتفاعات برف داره ... پایین ها هم بیاد خوبه ها!

پ ن 2: یکسری ها بابت پست قبل یه چیزهایی گفته بودند که بگم بهشون , خیلی منحرف هستند .. واقعا که!!! بی جنبه ها.

پ ن 3: برای شب یلدا به مامانم می گم , شنبه است بیخیال بشیم بخوابیم. یک دقیقه هم بیشتر خوابیدن غنیمته ... باور کنید کم خوابی دارم.

پ ن 4: خیلی وقت بود از این پ ن ها ننوشته بودماااا ..

/ 4 نظر / 130 بازدید
سودی

مبارک باشه عزیزم.خداروشکر که راضی هستی.منم 206 دارم خیلی راضی ام.

ادم

سلام خيلي خوبه تجربياتتون اؤ ماشسن خريدن را نوشتيد. من و دوستم هم ميخوايم ماشين بگيريم. البته دوستم مردده بين لوبو و ام وي ام كه من هيچكدامش را نمينشاختم. خوبه كه يكي تجربه اي كه براش وقت و هزينه كرده منعكس كنه تا ادمهاي ديگه ان راه را تكرار نكنن. بازم ممنون.

m.r fredickson

سلام امیدوارم روزگار و احوالتون خوب باشه من وبلاگتونو از گوگل با سرچ کردن درباره لوبو پیدا کردم و ممنون بابت اینکه مشکلاتشو بیان کردین تیبا هم مبارک باشه و ایشاالله چرخش با سلامتی و به شادی واستون بچرخه در مورد پست بالایی هم کاملا باهاتون موافقم و به نظر من هم هر کاری باید از راه درستش انجام شه . بازم ممنون دست کوچولو.

علی

داداش منم یه ماه دیگه تیبا میگیرم تمام پولو ریختم . بعد از کلی تحقق نسبت به قیمتش خوبه انصاف حالا بگیرم و ببینم